www.leiterova.com
Vítejte na stránkách Advokátní kanceláře Mgr. Barbory Leiterové

dovolte mi, abych vyjádřila potěšení nad tím, že jste zavítali na stránku brněnské Advokátní kanceláře Mgr.Barbory Leiterové . Tato stránka se Vám bude snažit poskytnout co možná nejvíce infomací, které by Vás v souvislosti s naší advokátní kanceláří mohly zajímat či Vám pomoci. Naším sídlem je hlavní město českého právnictví - Brno. Sídla Ústavního soudu České republiky, Nejvyššího soudu České republiky, Nejvyššího správního soudu České republiky, Krajského soudu v Brně, Veřejného ochránce práv nebo vynikající Právnická fakulta Masarykovy univerzity v Brně jsou zárukou, že v tomto městě naleznete vždy právní služby na nejvyšší úrovni. I my se budeme snažit tuto tradici dodržet. Naše služby ovšem neposkytujeme pouze v Brně, našem sídle, ale jsme připraveni vyjít Vám vstříc po celém území České republiky, například v regionech Třebíč a Zlín, kde máme velmi častou působnost.

Naše advokátní kancelář se nespecializuje úzce na jednu oblast práva, proto Vám můžeme být kvalitním partnerem dle Vašich potřeb, ať již jde například o právo obchodní, občanské, rodinné (včetně častých rozvodových řízení), pracovní, trestní nebo správní.

Zaměřujeme se též na zdravotnické právo, případy občanskoprávních sporů zdravotnických zařízení s pacienty, sporů ve vztahu s pojišťovnami nebo komplexní právní služby v této oblasti práva včetně analýzy právních předpisů. Našimi klienty jsou v této oblasti nejen lékárny, ale i lůžková zdravotnická zařízení.

V případě zájmu, dotazu, žádosti o pomoc či jakéhokoliv jiného podnětu vůči nám můžete bez obav využít i webový formulář, který pro tento účel najdete v sekci Kontakty.

Těším se spolupráci s Vámi.

Mgr.Barbora Leiterová, advokát